1684470509509

Deelnemers ICF Leiderschapsprojectgroep

ICF Noord viert dit jaar zijn vijfde verjaardag! Gedurende deze vijf jaar heeft onze kerk aanzienlijke groei doorgemaakt. Met deze groei komen ook meer eisen aan ons huidige leiderschapsteam. In 2022 is een groep taakleiders opgericht om het leiderschapsteam te ondersteunen, maar er blijft behoefte aan een duidelijk kader voor leiderschap.

Daarom hebben we besloten om een Leiderschapsprojectgroep op te richten die de theologische en structurele aspecten van het leiderschap binnen ICF zal bepalen. Het doel is om onze kerk een stevige basis te geven om te begrijpen wat het betekent om een leider te zijn bij ICF, en om een referentiepunt te bieden voor de benoeming van toekomstige leiders.

We staan te popelen om met het project te beginnen - maar daarvoor hebben we eerst een team nodig! We zijn op zoek naar de juiste mensen om mee te doen, dus beschouw dit als een open oproep! Als je geïnteresseerd bent om deel te nemen of vragen hebt, neem dan contact op met Jon via +31 6 42556751 of jonathan.dinovo@wec-int.org voor meer informatie.

Bid alsjeblieft voor onze kerk terwijl we deze volgende stap zetten in onze geschiedenis en dank God voor de groei die we hebben mogen ervaren bij ICF Noord!

(Opmerking: dit is GEEN oproep voor nieuwe leiders bij ICF, maar eerder voor deelnemers die zullen helpen bij het vormgeven van de "theologie van leiderschap" van ICF.)

Dit artikel delen:

Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies. Lees meer

Sluiten